Wintertraining 2017/2018

VOORLOPIGE INDELING WINTERTRAINING 2017/2018

Maandag

Binnen 16.30-17.30 uur Rood 1 baan

  1. Sanne Rosier
  2. Lena Verhoeven
  3. Eva Huppelschoten
  4. Livia van der Laan
  5. Britt Bleesing
  6. Roos Ruwers
  7. Frederique van den Hemel

Binnen 17.30-18.30 uur Geel 1 baan

  1. Juliet Doomen
  2. Emma Kaitjily
  3. Donatella van der Oord
  4. Melle ten Holter

 

Buiten 19.00-20.00 uur Geel 1 baan

  1. Mick van Veen
  2. Jeroen Dolman

 

Buiten 20.00-21.00 uur Geel 1 baan

  1. Siena Jongsma
  2. Nova Tromp

Buiten 21.00-22.00 uur Volwassen 1 baan

  1. Allessa Van Gils
  2. Joyce Boeijink
  3. Claire van Dijke
  4. Wendy Wallenburg

 

Dinsdag

Buiten 16.3-17.30 uur geel 1 baan

  1. Mats Stokvis
  2. Cas Schrijnewerkers
  3. Bart van Wijk
  4. Oscar Valkering

 

Buiten 18.45-19.30 uur Frenchcort 1 baan

  1. Charlie Van der Wolk
  2. Vera Ariesen
  3. Lindsey van t’ Klooster
  4. Nora Huppelschoten
  5. Roos Ruwers
  6. Lois Mateman
  7. Melle Ten Holter
  8. Noa Coenradi

 

 

Buiten 19.30-20.30 uur volwassen 1 baan

  1. Francis Neijenhof
  2. Meta Van Voorst Vader - Stikkel
  3. Margaret Kreuger
  4. Inge van Andel
  5. Karen Smael

Buiten 20.30-21.30 uur volwassen 1 baan

  1. Nicolette van Diemen
  2. Williams Stijns
  3. Bas Hagen
  4. Rebecca van der Poel

woensdag

Binnen 15.00-16.00 uur Rood 1 baan
 

  1. Jamie de Groodt
  2. Xavi Leeflang
  3. Lucas Fielmich
  4. Youp Noorman
  5. Rover Sierra de Groot
  6. Roos Ruwers
  7. Jens Bouwdewijn

Binnen 17.00-18.00 uur Oranje 2 banen

  1. Noa Jongsma
  2. Jules Tellings
  3. Pieter Boone
  4. Robin Jans
  5. Brian Jans

Buiten 18.30-19.30 uur Geel 2 banen

  1. Vera Ariesen
  2. Luna van der Beek
  3. Donatella van Oord
  4. Juliet Doomen
  5. Melle ten Holter
  6. Coosje Stekelenburg
  7. Charlie van der Wolk
  8. Mick van Veen

Buiten 19.30-20.30 uur volwassen 1 baan

  1. Kees Koopmans
  2. Larissa van der Hell
  3. Tim Slutter
  4. Martijn Wallenburg

Buiten 20.30-21.30 uur volwassen 1 baan

  1. Peter van Gils
  2. Corina van Gils
  3. Gerard Klarenbeek
  4. Delphine Mensen-Ducat

 

 

Donderdag

Buiten 18.00-18.30 uur geel 1 baan

  1. Noortje Wouters
  2. Fleur Kaarsgaren

 

Buiten 19.00-20.00 uur volwassen 1 baan

  1. Harm Jansen
  2. Bart Blomsma
  3. Theo Andriessen
  4. Rob Tromp

Buiten 20.00-21.00 uur volwassen 1 baan

  1. Bas Doelman
  2. Arjen Dijkstra
     

Buiten 21.00-22.00 uur volwassen 1 baan

  1. Robin van der Beek
  2. Menno van den Brand
  3. Christiaan van Huizen
     

 

Vrijdag

Binnen 15.00-16.00- uur rood 1 baan

  1. Vasco den Hartog
  2. Ieke Klaver
  3. Thomas Kreuger
  4. Sascha Hesterman
  5. Aafke Oostveen
  6. Anna van den Berg

 

Binnen 16.00-17.00 uur geel 1 baan

  1. Florian Blankenstein
  2. Thijmen Brouwer
  3. Joost van Straalen
  4. Sebastiaan Suel
  5. Tjerk Haarsma

Binnen 17.00-18.00 uur rood 1 baan

  1. Livia van der Laan
  2. Mats Wierda
  3. Hidde ten Holter
  4. Floor Klaver

Binnen 18.00-19.00 uur groen/geel 2 banen

  1. Nora Huppelschoten
  2. Lois Mateman
  3. Marieke Valkering
  4. Rosalie Derks
  5. Kiki Koutsoglou