25 juli 2022
Vanaf zaterdag 27 augustus 2022 vindt alweer de 34e editie van het Trompenburg Dubbel Open plaats en zal ook het 2e Rojo Padel Open worden gehouden.
Dit jaar is het niet alleen mogelijk om te tennissen, ook de padellers kunnen meedoen aan het gezelligste toernooi van de regio!
Een extra feestelijke editie van dit toernooi staat op de planning vanwege het 70-jarig bestaan van onze vereniging. Meer informatie over het menu gedurende de toernooiweek en de feestavond op vrijdag 2 september volgt later.
Het is mogelijk om je voor zowel het tennis- als padeltoernooi in te schrijven! Let op: in totaal geldt een maximum van 2 categorieën per persoon.
Voor het 34e Rojo Trompenburg Dubbel Open is het mogelijk om in te schrijven in de volgende categorieën:
De categorieën voor het 2e Rojo Padel Open zijn als volgt:
Mis het gezelligste toernooi van het jaar niet en SCHRIJF JE NU IN!
De inschrijving sluit op vrijdag 19 augustus 2022.
Nieuwscategorieën Open Toernooien
Kininelaantje 2
1243 LD 's-Graveland
40516060
Reacties