Schoolpadel

25 mei 2024


Het hele jaar door bieden wij onze tennis- en padelbanen aan lagere- en middelbare scholen tegen een zeer scherpe prijs. Wij vinden het belangrijk dat kinderen de kans krijgen om te sporten en verwelkomen altijd graag jeugd als nieuwe leden van onze club.

Het einde van het schooljaar nadert, en dat betekent dat de jaarlijkse sportdagen van de middelbare scholen weer voor de deur staan. Wij willen jullie graag informeren over de dagen waarop onze padelbanen zijn gereserveerd.

  • Vrijdag 7 juni van 13.00-14.30 uur: Roland Holst College
  • Maandag 24 juni van 09.00-13.00 uur: Comenius College
  • Maandag 8 juli van 13.00-15.00 uur: Gemeentelijk Gymnasium
  • Vrijdag 12 juli van 9.00-15.00 uur: Lucent College

Het aantal jeugdpadelleden op onze club is momenteel nog minimaal. Daarom willen we graag meer jeugdleden aantrekken. Met zoveel jongeren op onze club de komende weken is dit de perfecte gelegenheid om hen enthousiast te maken om lid te worden van onze padel- of tennisvereniging.

We hebben hiervoor onze Zomer Challenge, waarover je meer kunt lezen in deze nieuwsbrief. Daarnaast hebben we flyers gemaakt die we uitdelen aan de jonge bezoekers en een banner die op het toegangshek van het park wordt gehangen.

We roepen ook alle huidige leden op om Westerveld te promoten als dé tennis- en padelclub voor jeugd. De ledenstop voor padel geldt niet voor jeugdleden tot 18 jaar.
Laten we samen zorgen voor een sportieve en gezellige toekomst voor onze jeugd!

Nieuwscategorieën Padel Jeugd

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 35 656 2180

Adres

Kininelaantje 2
1243 LD 's-Graveland

KVK-nummer

40516060